Xati Production - Gjirime me kamer - Fotografi-..

Shitet nga: Xati production 15 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Xati Production Ju Ofron

* Gjirime me Kamera
* Fotografi Professionale
* Montazh porfesional

* Zerim Profesional (Dj) Për oborre & restorante

Mob. +37744393758
+37744229466
+38649393758
+38649229466

model http://www.youtube.com/watch?v=weUE8gjCXFs

Ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim