Anten dhe kartel per rrjet

Shitet nga: Milaim 20 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Malishevë
Shitet antena me gjith kartl te rrjetit....tel 044 401 624.... viber 049 297 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim