Antena per rrjet Sxt Mikrotik 5GHZ

Shitet nga: Haxhi Krasniqi 16 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shiten Antenat per rrjet Mikrotik Sxt me versionin 5Ghz rreth 70 copë te gjitha jane te pajisura me adapter dhe PPoe jane te perdorura, Kemi edhe pajisje tjera te Mikrotik si Routerboard, Omnitik dhe Sextant Te gjitha keto pajisje mund te jene te gatshme ne fund te prillit per tu shitur.
QMIMI ME MARREVESHJE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim