Senao wireless

Shitet nga: Ari 07 Dhj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes senao te perdorura shum pak si te reja.
per marrje dhe shperndarje te internetit
per info. lajm. Ne tel. Dhe viber +37744160425
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim