URGJENT> 2 Llaptop me adapter ndrroj me HDD sata

Shitet nga: 049 207 140 01 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR   35 EUR

Komuna: Malishevë
shes dy llaptop per pjes dhe disa pjes per desktop si Hardisk 40GB,, RAM 1GB Kartels grafike dhe dy rama per llaptop 256mb... Te gjith te ardhur nga Zvicra. i shes me qmim te volitshem 35 ero komplet dhe me mundesi ndrrimi 044 401 624 ja vlen per ket qmim.. viber 377 44 207 140..........NDRRIM ME HDD sata.. per llaptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim