Mbushs per bmw per iphone 4 dhe 4s

Shitet nga: Fejz Reshitaj 04 Pri 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes adapter per bmw vendoset me nkerr edhe mushet edhe mun me fol zhvoshnika te kerrit per mes blutofit pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim