Navigon Europe për ios and android,full version

Shitet nga: beka com 18 Krr 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Malishevë
Instalojm Navigon europe ne Iphone dhe Samsung,HTC etj full version per te gjith europen vetem me GPRS ngado qe shkon pa internet....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim