APARATA DIGJITAL CANON DHE NIKON

Shitet nga: albrim mazreku 16 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparata digjital ne gjendje te rregullt , njeri eshte canon , ndersa tjetri nikon . Punojn shum mir , bojn foto shum mir . Pra , jane ne gjendje te rregullt dhe jane me qmim te volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim