Monitor Sony stero

Shitet nga: xxxx 01 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Monitor Sony stero per reklama apo camera per bisnesin apo lokalin tuaj Madhesia e ekranit 110/50. .
Bejm dhe ndrrim. .. Qmimi 150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim