Gording germany

Shitet nga: asllan 11 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizori edhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim