Tv Gording

Shitet nga: Naser 07 Pri 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Grundig
Modeli: Grundig
Shes tv gording ne gjendje te rregullt pune per me shum info kontaktoni 049607898 viber +38649607898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim