Led TV me DVD

Shitet nga: gzim 10 Shk 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Led TV me DVD playe pa telekomande origjinale jan LCD TV me rezolucion Full HD dhefundit teknologji backlight LED Port 2 USB për rishikim të drejtpërdrejtë e MP3 , JPG , PNG , WMA , MPEG1 / 2/4 , MKV MPEG4 , Xvid


DVD

Formatet Compatible :
CD , HDCD , DVD - Video, DVD + R / RW , DVD - R / RW ,
CD - R / RW , Audio CD
codecs :
MPEG1 / 2/4 , WMA , MP3 , JPG , Xvid pajtueshme
Xhirimi i ngadalësuar
përsëritjeAudio :
Stereo Audio Në për video përbërë / YUV ( RCA )
Jack kufjeve ( 3.5mm Jack )
PC Audio Në ( 3.5mm Jack )


cmimi per cope 65 euro oferta vlen nese mirret mbi 50 copa
50x65=3250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim