TV philips

Shitet nga: krenar 09 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv philips ne gjendje te rregullt

+ viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim