Televizor LG 3D

Shitet nga: gzim 10 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shiten me shumice LG 3D Smart TV's
madhsia 37'', 42“, 47“, 50“, 55
vetum me shumice qmimi per cope 270 euro kjo ofert vlen nese blehen mbi 20 cope
20x270=5400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim