shes tv

Shitet nga: alban 09 Gsh 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv 32 inq firma e tv a pfilips i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim