Sony Z1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: CuciProduction 12 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 100 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Video kamera
Shes 3 kamera Sony Z1
kamerat jan ne gjendje te rregullt
arsyja e shitjes esht mos perdorimi i tyre.
Bashkangjitur
Nga nje bateri NP-F970 dhe NP-F730
edhe nje reflektor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim