kamera dhe alarma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Leoni ntsh 06 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Video kamera
Bejm shitjen dhe montimin e ajpi kamerave digjitale dhe alarma siguri te fjales se fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim