Kamera Alarme Profesionale te avancuara Full Hd

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gzmend 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejm montimin e kamerave ne menyr profesionale me provoj shum vjeqare te seris se fundit full HD te importuara nga gjermanija me garancion
kamerat mund ti mundojm:
Shtepi,Objekt ,Zyre apo qfardo bisnisi te juajin

KAMERA VËZHGIMI _IP dhe Analog nga vendi dhe nga distanca permes Internetit,kudo qe te jesh i mbikqyr .
ALARME KUNDËR VJEDHJES _Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.
ALARM KUNDËR ZJARRIT_Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.
INTERFON DHE VIDEOFON_Per nje Familje dhe me shume.
KONTROLL NË QASJE/Time Attendance_Per Biznes dhe Privat.
INVENTOR 12V per KAMERA, Wireless/Modem, Anten Interneti etj.
Bejme Montimin kudo ne Kosove dhe Shqiperi, si dhe Shtrirjen e Kablles para perfundimit te Objektit si dhe bejm instalimin e kabllove te internetit ne objektet tuaja

Produktet 12-24 Muaj Garancion,
045-611-943,049-855-048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim