Kamera,Alarme sigurie Profesionale

Shitet nga: Gazi 26 Sht 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejm shitjen dhe montimin e alarmeve dhe kamerave sigurie neper objektet tuaja lokale shtepi apo ku te deshironi.Alarmet montohen ne shtepi lajmrojn nese ndonje objekt hyn brenda shtepijes , Alarmi te thirr ne telemobil nese hin dikush mbrenda shtepis apo nese ka tym ne shtepin tuaj .Kamerat mund ti kontrolloni ne qfardo distanca te largeta nga mobili juaj qmimi sipas kualitetit te kameres nga 350 4 copa deri 1200 euro 4copa nvaret kamera muni me i vendos sa te doni 1,2,3,4,5,6,7....16....32 nvaret prej juve muntoj edhe invertor gjat ndales se rrymes


045-611-943 049-855-048 Viber +38649855048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim