kamera dhe alarma

Shitet nga: Ntsh Leoni Malishev 24 Dhj 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejm shitjen dhe montimin kamerave dhe alarmave te siguris dhe servisimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim