Dy Iphone 4s

Shitet nga: iphone 4s 23 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes Dy iphone 4s,njeri i bardhë (ne gjendje perfekte) dhe tjetri i zi i perdorur ose beje ndrrim me iphone 5 ose galazy s3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim