Inderoj Tablet-in dhe iphon-in3gs per nje iphon ..

Shitet nga: Besi 01 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Malishevë
Bëj ndrrim me iphone 4,4s,samsung gallaksy 3,Tablets MAJASTIC Android 4.0, 512RAM me WiFi,Tableti punon ska defekt perveq ekranit edhe taqit qe ka te domtun,tjeter ska sen defekt.
-Iphone 3GS ka defekt ekranin edhe taqin rregullohet 20euro,tjeter ska seen defekt.
te interesuarit mund te më kontqktojn ne email ose ne viber +38649409844
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim