Iphone 4s 16GB FULL UNLOCK

Shitet nga: Blendii 19 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Malishevë
Iphone 4S 16 GB full unlock, telefoni eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt dhe nuk ka problem me wifi sikur disa iphone 4s
pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim