Iphone 4s ios 8.1.3

Shitet nga: Yll Krasniqi 26 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Malishevë
Shes Iphone 4s 8gb ne gjendje shume te mire dhe mire i ruajtur.Punon perfekt.Nuk ka ndonje grrithe sikur i ri.I ka foliat mbrapa dhe para...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim