Samsung Galaxy S5 mini 16GB Black

Shitet nga: shkodran hoxha 29 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Malishevë
i perdorur nje muaj. ne gjendje te rregullt pa asnje defekt edhe pas asnje gervishtje. me garancion 2 vjet
i ardhur nga zvicrra, rezistent ndaj ujit dhe pluhurit.(mun ta perdorni edhe nen uj per foto)
perdoret edhe si dirigjues per televizora(digitron).
punon me te gjitha kartat.
ka ADAPTER dhe KUFJE(ndegjuese per vesh).
bej ndrrim me ndonje telefon qe me konvenonnr i telefonit 049839308.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim