TELEFONA ME SHUMIC

Shitet nga: albrim mazreku 16 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
kam telefona te cilet i shes me shumic jan 18 telefona poashtu kan edhe adabtera dhe ndegjuese !!Dhe jan me qmim te volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim