Shes anijn

Shitet nga: Osman 19 Sht 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Anije me motor
Anija eshte me tegjitha paisjet ka motor 25cw pompen per te fryer dhe qfryer eshte ne gjendje te rregull shitet vetem komplet mundeni te kontaktoni ne numer italian ania gjindet ne malishev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim