Motorr 1.9 me dy tkuq.komplet me menjaq

Shitet nga: Fadil 06 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : GPS pajisje
Shes motorrin wv 1.9 me dy tkuqe .komplet me menjaq automatik tiptronik .turbin.angllaser.vakum..si dhe pjes tjera.diskat me gurtne.aparatur tklimes .airbag.kastafon etj. Meni fjal matorri o komplet.100 mi tkalume.me garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim