***Fellne per audi vw ***

Shitet nga: fellne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shume te mira te ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim