"Shes Fellne"

Shitet nga: ek 19 Shk 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16, shume te pershtatshme!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim