205/60 R15 per Mercedes-Bandazhat Alumin

Shitet nga: salih 04 Dhj 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan ne gjendje jo shum te mire, gjithashtu edhe bandazhat kan pak gervishje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim