4 Goma

Shitet nga: Sadri Sertolli 17 Jan 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Guma te reja te Dimrit me gjithē Bandash, te bajtura jan vetem nje jav
Qmimi 200 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim