4 Goma 205/65 R16 m+s me fellne

Shitet nga: krasniqi 05 Nën 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jam per Mercedes me gjith fellne te aluminit.Të 4 jan profil i njejt dhe te perdorura vetem një sezon. Per info 044 778 264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim