4 goma 195/65 R 16 C M+S

Shitet nga: KRASNIQI 18 Nën 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 195 65 N.R 16 C M+S Gomat jon shum shum pak te perdorura jon me bandsh t'vet origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim