4 goma te dimrit

Shitet nga: Jetmir 07 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
195/65 r15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim