Amortizer distancion radio per alfa 147

Shitet nga: Leotrim 24 Dhj 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   100 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Amortizert gjysem sportiv shum pak te perdorun 60€ radio ne gjendje te rregullt 50€ distancionet dy copa 15€ Copa Kkontakt : viber 0041767517939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim