Bandash te mercedesit ml 17

Shitet nga: Qendrim 23 Jan 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash te mercedesit ml 17 jan te ballancun asni grrith nuk e kan per me shum na telefononi ne numrin e telefonit 049860148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim