Bandash te reja 5 vrima 15q Ndrrim i mundshem

Shitet nga: Blend 28 Mar 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha te reja nga Gjermania shume te ruajtura aspak te perdorura ne Ks qmimi i fundit 60€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim