Bandash

Shitet nga: Leotrimi 20 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga me goma dimrit 16 per audi 350€. Fellga me goma t veres 15 per mercedes 270€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim