Bandash

Shitet nga: Leotrim 03 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   240 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash 205 55 15 Per mercedes me goma veres te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim