Bandashat me goma

Shitet nga: Mergim 28 Dhj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandashat me goma bandashat jan shum te mir gomat siq shihen ne foto per ma shum informata kontaktoni ne numrin 044-846-156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim