Bandazh-goma

Shitet nga: beha 05 Nën 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash goma per kerr gjip 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim