Bandazhe me goma 16

Shitet nga: vali 28 Nën 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash(fellne) me goma 16 coll per ford ose audi fellnet jan shum te rujten bojm edhe ndrrim ne goma te dimrit 15she 044 407 951. 049 892 508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim