Clipper original

Shitet nga: fahrush 19 Shk 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
clipper original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim