Dy goma dimrit

Shitet nga: Tiki 07 Nën 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim