FELLNE DHE GOMAT E DIMRIT PER GOLF

Shitet nga: xxxxxx 26 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE DHE GOMAT 15SHE PER GOLF. NUMRI KONTAKTUES 044-254-525.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim