Fellga

Shitet nga: leotrim 16 Gsh 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat me rreth te kuq 225.16.40 me qmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim