Fellga 225-40-r18

Shitet nga: Besi 12 Pri 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellga me goma te veres gomat jan shum tmira
225-40-R18..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim