Fellna per mercedes

Shitet nga: Labinot 03 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellna per mercedes me goma per dimen 195/65/15 VIBER (38649652040)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim