Fellna

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Pjes Alti 15 Pri 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnat Per Opell Zafira 15 Jan Qmimi 150 Euro / Kurse Tjert Jan 14 Jan Te Fiat Puntos Po Bajn Edhe Per Glf 2 Per Opell Qmimi 150 Euro Tjert Jan Te Audi A4 16 Jan Qmimi 150 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim